Na konci roku jsme slibovali nový žebříček her v prohlížeči a nyní jste se konečně dočkali. Tentokrát zde můžete najít 5 nejoblíbenějších online her, které jste si vy sami odhlasovali! Které browser hra myslíte že skončila první? To se hned dozvíte, neváhejte, čtěte a hlavně HRAJTE!

#5 – Big Farm

Farmářská online hra, která si zaslouží pozornost především díky své realističnosti. Těžko tohle dokážu obhájit někomu, kdo hru nehrál. Dejte téhle hře šanci, stačí 30 minut a já vám slibuji, že ji propadnete.

Proč si to myslím? Hra vás vrhne na opuštěnou farmu a jen Vy můžete ukázat, že to zvládnete. Nepočítejte s nereálnou rychlostí a naprostýma kravinama, kterýma jsou často hry na farmu protkány. Počítejte jen s tím, že budete muset upřít všechny síly na produkování plodin a následné prodávání. Jen tak dokážete rozšířit farmu.

Časem získáte i první zaměstnance, kteří vám ulehčí práci a vezmou za vás tzv. nudnou rutinu.

Určitě nezapomeňte sledovat příběh hry, který je až neuvěřitelně dobrý, takže vás pohltí do hry a krom toho získáte i nějakou tu odměnu!

Hodnocení čtenářů: 88%

 

Big Farm - online hrazjistit-vice-tlacitko-final  hrat-hned-tlacitko-final

#4 – Forge of Empires

Láká vás v browser hře projít veškerá období vývoje lidské civilizace? Chcete zažít časy od doby kamenné, až do sci-fi budoucnosti? Tak si určitě nenechte ujít onlinovku Forge of Empires!

Tohle není jen tak nějaká onlinovka pro holky. V téhle online hře budete muset využít své znalosti diplomacie a komunikace. Jinak ani nepomýšlejte na úspěch.

Jen díky svým diplomatickým schopnostem však hru nevyhrajete. To je jen část této komplexní hry. Připravte se i na dobývání území, zkoumání dobových technologií, budování měst, stavbu velkolepých budov, které odpovídají opravdovým historickým budovám!

Hodnocení čtenářů: 89%

Forge of Empires

zjistit-vice-tlacitko-final  hrat-hned-tlacitko-final

#3 – Elvenar

Těm bystřejším z vás došlo, že hra není o farmaření, ale o elfech. Browser hra Elvenar Vás na první pohled nadchne svojí krásnou grafikou. Všechny budovy jsou malebné a je radost se na hru dívat. Avšak hra není jen o dívání.

Hra Vám nedá nic zadarmo. Ze začátku se možná budete vztekat, že je příliš složitá, když vašich pár lučištníků rozdrtí nepřátelské čarodějnice. Každou vteřinou se však bude zamilovávat do téhle hry a pokaždé, když si budete myslet, že už Vám ukázala všechno, tak Vás znovu ohromí!

Jak už jsem naznačil, krom budování osady budete bojovat, procházet mapu a při troše štěstí i nalézat vzácné artefakty.

Za mě osobně si online hra Elvenar jasně zaslouží své místo v TOP 3 a každému bych doporučil, ať si ji zahraje!

Hodnocení čtenářů: 91%

Elvenar

zjistit-vice-tlacitko-final  hrat-hned-tlacitko-final

#2 – My Little Farmies

Ač může někoho zaskočit, že se do TOP 5 vešly hned dvě farmářské hry, tak musím říct, že obě si své místo zde zaslouží. Osobně bych ani jednu hru neupřednostňoval, ale když už je My Little Farmies na místě druhém, tak to asi svůj důvod má.

Pamatujete si, jak jsem psal, že Big Farm vám nedá nic zadarmo a pořádně se nadřete? Tak My Little Farmies je v tom snad ještě extrémnější a já si myslím, že právě proto je tato hra tak vysoko. Nikoho už nebaví hry, kde za hodinu máte všechny plodiny a na všechno musíte hodiny čekat. Tohle je nový formát farmářských her a musím říct, že jsou super!

A nejen to! Když už se dostanete konečně dál, tak se ze hry nestane rutina. Hra nabízí naprosto fenomenální možnosti rozvíjení se. Hordy zvířat, plodin, dekorací, prostě všeho, co si můžete od pořádné farmářské hry přát!

Hodnocení čtenářů: 92%

My Little Farmies - farma hrazjistit-vice-tlacitko-final  hrat-hned-tlacitko-final

#1 – Hero Zero

Jedničkou už před rokem a jedničkou i teď, v žebříčku, který jste zvolili sami vy – čtenáři! Jak je to možné? Jaký je recept na úspěšnou hru?

Notná dávka humoru, reálné situace a žádné zbytečné zdržování. To je vše? Ale ne, zdaleka není, co třeba čeština, možnost hrát krom prohlížeče i na Android a iOS zařízeních a spousta dalších maličkostí, které dohromady daly fenomenální hru!

A o co vlastně v Hero Zero jde? No, to je zajímavá otázka. Je to hra na hrdiny bez hrdinů. Co tím myslím? Hrdina sice budete, ale připravte se, že místo zabíjení draků a dobývání vesnic budete zachraňovat sousedovic kočky, nebo na poslední chvíli uchráníte sendvič před spadnutím na zem.

Říkáte si jak takováhle kravina může být čtenářsky nejlépe hodnocená hra? Tak vám dám jedinou radu, hned teď se ZAREGISTRUJTE a hra vyzkoušejte a slibuji Vám, že nebudete litovat!

Hodnocení čtenářů: 98%

 

Hero Zero - online hryzjistit-vice-tlacitko-final  hrat-hned-tlacitko-final

Sdílej to!